O nas

Krakowska Galeria Papieru istnieje na mapie Krakowa od ponad 25 lat. Wypracowane przez nas standardy obsługi klienta oraz pełna oferta w zakresie produktów biurowych, szkolnych, eksploatacyjnych oraz artykułów papierniczych i materiałów plastycznych czyni nas jednym z największych sklepów papierniczych w Małopolsce.

W ofercie naszego sklepu przy ulicy Zyblikiewicza 4 w Krakowie znajdą Państwo między innymi szeroki wybór papieru w różnych formatach, również z możliwością zakupu pojedynczych kartek.

Nasz Biuro-Serwis obsługuje kompleksowo firmy, instytucje, urzędy, uczelnie szkoły oraz przedszkola. Jesteśmy jednym z 25 polskich Biuro-Serwisów należących do grupy Global Biuro. Stawiamy na budowanie długofalowych relacji i współpracy na lata, dlatego też dużą wagę przykładamy do doskonalenia naszych usług.

Jesteśmy gotowi na wyzwania, nawet te najbardziej nietypowe i oryginalne. Nasz zespół zawsze stara się znaleźć dla Państwa najkorzystniejsze rozwiązania, ponadto nieustannie poszerzamy ofertę i szukamy nowych produktów, które mogą wesprzeć Państwa codzienną pracę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz bezpośredniego kontaktu z nami drogą telefoniczną, mailową lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Z przyjemnością doradzimy Państwu najlepsze rozwiązania i produkty dla Waszego biura i firmy.
Zamówienia dostarczamy pod wskazany adres osobiście lub za pośrednictwem zaufanych firm kurierskich.